O autorce

Nazywam się Monika Gaik. Na co dzień pełnię wiele ról – jestem nauczycielem, przedsiębiorcą, trenerem, tutorem, ale przede wszystkim szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów. Zawodowo, jak i prywatnie pomagam młodym ludziom w planowaniu ich ścieżki edukacyjnej oraz zawodowej.
Wspieram ich w rozwoju niezwykle kluczowych umiejętności miękkich, a także robię wszystko, aby „wydobyć” z nich mocne strony.
Wierzę w siłę ludzkich możliwości, a zwłaszcza w to, że młodzież jest naszym lepszym jutrem. To właśnie ona, już w niedługim czasie, będzie decydować o naszej przyszłości. Rolą nas (starszych, czy jak kto woli – dorosłych) jest odpowiednie przygotowanie, edukacja i poprowadzenie młodych ludzi, aby stworzyli świat, w którym każdy będzie chciał żyć i się rozwijać.
Dlaczego stworzyłam planner?
Smart planner powstał wyłącznie w jednym celu. Poprzez szereg czynności i wskazówek w nim opisanych, ma on za zadanie przygotować Cię do osiągania sukcesów w życiu dorosłym, w którym niedługo się znajdziesz. Osiągnięcie każdego z tych celów będzie dużo łatwiejsze przy użyciu tego plannera.
Planner ma za zadanie uświadomić Ci, jak kluczową w obecnym, jak i dorosłym życiu kwestią będzie dla Ciebie umiejętność zarządzania swoim czasem. To dzięki odpowiedniemu planowaniu możesz osiągnąć praktycznie wszystko, co tylko chcesz.
Planner da Ci narzędzia oraz zaznajomi Cię z technikami, dzięki którym wydobędziesz cały swój potencjał, stworzysz swoją własną ścieżkę edukacyjno-zawodową, ale przede wszystkim rozwiniesz inteligencję emocjonalną, czyli cechę otwierającą przed Tobą wiele dróg rozwoju w życiu dorosłym.
Pozdrawiam
Monika Gaik