Smart Planner – co to jest?

Autorka plannera, Monika Gaik stworzyła to niezwykłe narzędzie przede wszystkim dla ludzi młodych i ambitnych. Młodzieży szkolnej oraz studentów, którzy dopiero przygotowują się do stawiania pierwszych zawodowych kroków.

Smart Planner ma na celu przygotowanie młodych ludzi nie tylko do funkcjonowania, ale przede wszystkim do osiągania sukcesów w dorosłym życiu.

Planner jest tak opracowany by rozwijać potencjał jego właściciela, gdyż poprzez zadania do wykonania, podpowiedzi oraz masę przydatnych informacji zawartych w artykułach osoba uczy się.

Czego się uczy?

❤️Siebie – pozna swoje mocne, jak i słabe strony, a także nauczy się odpowiednio je wykorzystywać.
❤️Planowania – dowie się, jak kluczowe w życiu jest planowanie i wyznaczanie określonych celów
❤️Zarządzania – przyswoi wiedzę na temat organizacji swojego czasu oraz pracy. Nauczy się dokonywać wyborów.
❤️Marzyć – bo to nieodzowny element towarzyszący każdej osobie, która chce coś w życiu osiągnąć.
❤️Osiągać – wszystkie wyżej wymienione aspekty pozwolą mu dojść do punktu, który sobie wyznaczył, czyli osiągnąć to, czego chce

Planner to jedyny taki produkt zawierający w pełni profesjonalne narzędzia tutoringowe wspierające i rozwijające osoby w zakresie: umiejętności miękkich oraz przedsiębiorczości.

To produkt, który powinien mieć na swoim biurku, w swoim tornistrze czy też torebce, każdy młody człowiek borykający się z trudnościami wyborów, walki o własne marzenia itp.

To także Doskonały pomysł na prezent dla ambitnej, młodej osoby.